Efsane Dizi Parmaklıklar Ardında
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Bu video Kadraj adlı üyemiz Tarafından paylaşılmıştır
En son konular
» Parmaklıklar Ardında'yı Geri İstiyoruz
Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeÇarş. 06 Tem. 2011, 21:38 tarafından iMasha

» Yeni Tema Nasıl ???
Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeÇarş. 06 Tem. 2011, 21:34 tarafından iMasha

» 107. Bölüm Tahminleri
Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeÇarş. 06 Tem. 2011, 21:32 tarafından iMasha

» İyi Ki Varsın Parmaklıklar Ardında
Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeÇarş. 06 Tem. 2011, 21:24 tarafından iMasha

» İMasha 1 Yıl Giremeyecek
Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeÇarş. 06 Tem. 2011, 21:22 tarafından iMasha

» Parmaklıklar Ardında Eğer Geri Dönerse Hangi Kanalda Döner ? ? ?
Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeC.tesi 13 Kas. 2010, 21:47 tarafından ekrem şanti

» 101.bölüm Fragmanı
Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeC.tesi 13 Kas. 2010, 20:09 tarafından ekrem şanti

» Hiç bunu yaptın mı ?
Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeC.tesi 13 Kas. 2010, 19:53 tarafından ekrem şanti

» Neriman Uğur Biyografi
Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeC.tesi 13 Kas. 2010, 18:04 tarafından ekrem şanti

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 84 kişi Çarş. 10 Kas. 2010, 15:48 tarihinde online oldu.

Müfide İnselel Biyografi

2 posters
YazarMesaj
ekrem şanti
Site Sahibi
Site Sahibi
ekrem şanti

Müfide İnselel Biyografi Empty
MesajKonu: Müfide İnselel Biyografi   Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimePerş. 01 Tem. 2010, 15:47

5 yaşında piyano çalmaya başlamıştır, aynı dönem İstanbul Belediye Konservatuarı Piano Bölümünde öğrenciliğe başlamıştır. Daha sonra ilkokula başlayan sanatçı 1973 yılında tekrar İstanbul Belediye Konservatuarı Piano Bölümünde, 4 senede Keman Bölümünde öğrenim görmüştür. Hababam Sınıfı Müzikali'nde oynamıştır. 1989 yılında evlenen sanatçı 1998 yılında boşanmıştır. Sera adında bir kızı vardır. Funda Arar, Nilgül, Zeynep Casalini, Emel Müftüoğlu gibi sanatçılar, şarkılarını seslendirmiştir. TMC Müzik'ten 12 parçadan oluşan kendi adınını verdiği bir albüm çıkarmıştır. Parmaklıklar Ardında adlı dizide Perihan Malaz karakterini oynamaktadır.

Albümler
Müfide İnselel - 2005

Telaş
Ben Nerdeyim
Be-ce-re-me-dim
Fasülyeden
Terk Ediyorum
Git Gidebilirsen
Bunaldım
Söz Veriyorum
Tükenmeden Alınız
Yok Öyle Bir Sevgili
Vasati Kırk Çöp
Lades
iMasha
Efsana üye İMasha
Efsana üye İMasha
iMasha

Burç : Yengeç Mesaj Sayısı : 215

MesajKonu: Geri: Müfide İnselel Biyografi   Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimePerş. 01 Tem. 2010, 19:56

inanmıyorum...
perihan albüm mü çıkarmış
inanmam valla
demek sesi güzel Smile
https://parmakliklarardinda.yetkin-forum.com/
ekrem şanti
Site Sahibi
Site Sahibi
ekrem şanti

MesajKonu: Geri: Müfide İnselel Biyografi   Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeCuma 29 Ekim 2010, 18:37

evet güzel diyolar ama tarzım değilll
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Müfide İnselel Biyografi   Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimePaz 31 Ekim 2010, 23:01

Ainen kanka
bende dinlemiom
iMasha
Efsana üye İMasha
Efsana üye İMasha
iMasha

Burç : Yengeç Mesaj Sayısı : 215

MesajKonu: Geri: Müfide İnselel Biyografi   Müfide İnselel Biyografi Icon_minitimeC.tesi 06 Kas. 2010, 21:54

ayy ben dinledimm
katiliyorum pek iyi degill :S
https://parmakliklarardinda.yetkin-forum.com/

Müfide İnselel Biyografi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özgül Kavruk Biyografi
» Neriman Uğur Biyografi
» Zeynep Eronat Biyografi
» Fikret Kuşkan Biyografi
» Nejat İşler Biyografi